מספקת פתרונות חכמים לניטור ואופטימיזציה של תהליך איסוף האשפה

החברה מפתחת ומתקינה מערכות מתקדמות המיועדות למשאיות אשפה, המייעלות את תהליכי האיסוף ומובילות לחסכון בעלויות והפחתה בפליטות גזי חממה.

מטרת החברה היא שיפור איכות החיים במרחב העירוני ועלייה ברמת השירות לתושב, כחלק מחזון העיר החכמה.

עמותה שמטרתה להגביר את מעורבות ואחריות החברה האזרחית במאבק בתאונות הדרכים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים

המיזם העיקרי של העמותה הוא פרויקט "שומרי הדרך", המבוצע כיום בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ואגף התנועה במשטרת ישראל.

אפליקציית "שומרי הדרך" (המוצעת ב- IOS ו-Android) מאפשרת למתנדבי משטרה ואזרחים לדווח מהטלפון הנייד שלהם, באופן אמין ובטוח, על עבירות תנועה חמורות שזיהו בדרכים.

חיזוי הפרעות בכביש לעיר החכמה

wayCARe הינו פתרון לעיר חכמה אשר חוזה הפרעות בכביש ומאפשר הפחתת עומסי תנועה, מניעת תאונות דרכים וצמצום כמות הנפגעים בכביש.

הפתרון מבוסס על בינה מלאכותית ומאפשר הפיכת כל עיר לחכמה ללא צורך בשינוי כלשהו בתשתיות הקיימות בכבישים.

מערכת לניהול חיי תושבים במרחב האורבני, הכוללת פתרונות לשלושת הרבדים של תרבות המגורים המודרנית: דירה, בניין ועיר.

המערכת מאפשרת מגוון רחב מאוד של עולמות תוכן. מטרת החברה לרכז למשתמש הקצה מקום אחד בו הוא מנהל את כל הפעילות הקשורה לחיים האורבניים כתושב. בעזרת הטכנולוגיה מוענקת העירייה כשירות.

מערכת חכמה הנותנת מענה של ביטחון אישי וציבורי בעת שיגרה ומצוקה.

SayVU מציעה מגוון פתרונות "עיר חכמה" ו-IoT מתקדמים, המאפשרים לרשויות מקומיות וממשלתיות לפרוש שירותי בטחון תוך שימוש ביכולות מיקום נייחות וניידות.

מערכת ניהול המשברים של החברה מספקת תקשורת דו-כיוונית והעברת מידע מאובטחים, באמצעות מכשירים ניידים ותשתית ענן אל מרכזי השליטה והבקרה.

אפליקציה המאפשרת לדאוג לבטחונם של יקיריך - מרחוק

MrGuardian מייצרת רשת בטחון פרטית לניהול הדאגות היומיומיות בשלט רחוק.

המשתמשים באפליקציה מקבלים דיווח, יזום או אוטומטי, מהמכשירים הניידים של יקיריהם, אודות אירועים העלולים להצביע על איום או סכנה, ומסוגלים לפעול בעצמם או לעדכן את הרשויות הרלוונטיות.

The only IoT platform purpose-built for system integrators

אקסונייז הינה פלטפורמת ענן המאפשרת לחברות אינטגרטציה לבנות ולהגדיל את עסקיהן בעולם האינטרנט של הדברים (Internet of Things).

הפלטפורמה של אקסונייז מאפשרת לאינטגרטורים לממש פרויקטים בכל תעשייה ולכל דרישת לקוח בצורה פשוטה מאוד לשימוש ומהירה.

חברת וידאו תרפי בע"מ הוקמה בתחילת 2012 כעסק למתן שירותי פיזיותרפיה.


החברה פיתחה תוכנה בסיסית לטיפול באמצעי מדיה דיגיטלית, והטמיעה את השיטה אצל לקוחותיה. לאחר זמן מה שכלל הרצה, לימוד השוק והתחום הטכנולוגי, קיבלו היזמים את ההחלטה להסב את הפעילות לכיוון סטארטאפ, ולפתח את המוצר הדיגיטלי המוביל בעולם לתחום הפעילות rehabilitation &wellness.