מספקת פתרונות חכמים לניטור ואופטימיזציה של תהליך איסוף האשפה

החברה מפתחת ומתקינה מערכות מתקדמות המיועדות למשאיות אשפה, המייעלות את תהליכי האיסוף ומובילות לחסכון בעלויות והפחתה בפליטות גזי חממה.

מטרת החברה היא שיפור איכות החיים במרחב העירוני ועלייה ברמת השירות לתושב, כחלק מחזון העיר החכמה.

התייעלות וחסכון באיסוף אשפה

עמותה שמטרתה להגביר את מעורבות ואחריות החברה האזרחית במאבק בתאונות הדרכים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים

המיזם העיקרי של העמותה הוא פרויקט "שומרי הדרך", המבוצע כיום בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ואגף התנועה במשטרת ישראל.

אפליקציית "שומרי הדרך" (המוצעת ב- IOS ו-Android) מאפשרת למתנדבי משטרה ואזרחים לדווח מהטלפון הנייד שלהם, באופן אמין ובטוח, על עבירות תנועה חמורות שזיהו בדרכים.

חיזוי הפרעות בכביש לעיר החכמה

wayCARe הינו פתרון לעיר חכמה אשר חוזה הפרעות בכביש ומאפשר הפחתת עומסי תנועה, מניעת תאונות דרכים וצמצום כמות הנפגעים בכביש.

הפתרון מבוסס על בינה מלאכותית ומאפשר הפיכת כל עיר לחכמה ללא צורך בשינוי כלשהו בתשתיות הקיימות בכבישים.

מערכת לניהול חיי תושבים במרחב האורבני, הכוללת פתרונות לשלושת הרבדים של תרבות המגורים המודרנית: דירה, בניין ועיר.

המערכת מאפשרת מגוון רחב מאוד של עולמות תוכן. מטרת החברה לרכז למשתמש הקצה מקום אחד בו הוא מנהל את כל הפעילות הקשורה לחיים האורבניים כתושב. בעזרת הטכנולוגיה מוענקת העירייה כשירות.

מערכת חכמה הנותנת מענה של ביטחון אישי וציבורי בעת שיגרה ומצוקה.

SayVU מציעה מגוון פתרונות "עיר חכמה" ו-IoT מתקדמים, המאפשרים לרשויות מקומיות וממשלתיות לפרוש שירותי בטחון תוך שימוש ביכולות מיקום נייחות וניידות.

מערכת ניהול המשברים של החברה מספקת תקשורת דו-כיוונית והעברת מידע מאובטחים, באמצעות מכשירים ניידים ותשתית ענן אל מרכזי השליטה והבקרה.

אפליקציה המאפשרת לדאוג לבטחונם של יקיריך - מרחוק

MrGuardian מייצרת רשת בטחון פרטית לניהול הדאגות היומיומיות בשלט רחוק.

המשתמשים באפליקציה מקבלים דיווח, יזום או אוטומטי, מהמכשירים הניידים של יקיריהם, אודות אירועים העלולים להצביע על איום או סכנה, ומסוגלים לפעול בעצמם או לעדכן את הרשויות הרלוונטיות.

מערכת איכון (מציאת מיקום) של חיישנים ללא שימוש ב-GPS; כך, חיישנים אלו יכולים להיות זולים משמעותית  מאלו העושים שימוש בטכנולוגיות איכון אחרות. כמו כן, לחיישן סטנדרטי אורך חיים של מספר שנים תוך שימוש בסוללת כפתור.

החברה גייסה הון ראשוני מחמישה משקיעים פרטיים מובילים וכיום נמצאת בשלבי פיתוח כאשר קיים ברשות החברה מערכת פיילוט המאפשרת איכון של כל אובייקט הנמצא בשטח מוגדר והצגת מיקומו על מפה / במערכת קיימת.

AbiliSense פיתחה טכנולוגיה המאפשרת להמיר צליל להתרעה.

באמצעות הטכנולוגיה ניתן לזהות מגוון גדול של צלילים במרחב הפנימי או הציבורי כגון: בכי, צופרים אזעקותברגע שיש צליל שחשוב לנו לדעת, המערכת תשלח הודעות לאפליקציות ולמוקדי חירום רלוונטיים ניתוח  צלילים, עיר בטוחה, הנגשה לאנשים עם צרכים מיוחדים. פועלים במשך שנתיים. פיתחו אלגוריתם ותשתיות עבור הטכנולוגיה .נבחרו על ידי ארגון סטארטאפים עולמי, להיות ב  50 הסטארטאפים המובילים בכנס השנתי שלהם ובימים אלה נמצאים בתהליך של גיוס.

אינטליסי מפתחת מנוע לגילוי אובייקטים זדוניים שנשלחים ברשת האינטרט שמהוים תשתית להתקפות סייבר מגוונות הפתרון מבוסס על מערכת למידת מכונה שבוחנת את אופן ההתפשטות באינטרנט מנקודת מבט של ספק תקשורת כמו בזק בינלאומי או נטויזן (סלקום) ומצליחה לזהות על פי ההתפשטות האם מדובר באוביקט זדוני ו לגיטימי.

היתרון במערכת הגילוי של אינטליסי בעובדה שאנו אגנוסטיים לסוג ההתקפה ול device  המותקף. רשתות IOT שהן חשופות להתקפות סייבר רבות ומגוונות יכולות להיות מוגנות על ידי המערכת אינטליסי בחיבור ל GW של ספק השירות שאליו מנותבות התעבורה מה IOTs השונים. 

פתרון המאפשר העברת וידאו אלחוטי מריבוי מצלמות ברחבי העיר, הפתרון מאפשר להשתמש ברשת אלחוטית עבור התקנת המצלמות ובכך לחסכון של סכומי עתק על חריצות כבישים וחפירות ברחבי העיר

ביתר פירוט, יותקן התקן על כל מצלמה שיאפשר לה לשנות את הרזולוציה באזורים מסויימים בפריים ובכך לחסוך פי 10 במידע שמועבר ברשת הסלולרית כיום נמצא בתהליך בניית התוכנה, יהיה מוכן לפיילוט באזור אוקטובר. צורך בפיילוט בעיר

גילוי מוקדם של רעידת אדמה ומתן התראה למען הצלת חיים.

הסנסור מושתל בקופסה הממוקמת בקירות במקומות רבים. הטכנולוגיה מבוססת על למידה וחיזוי של רעידות עתידיות על ידי סיגנלים מאופיינים

מוצר נמצא כרגע במצב אבטיפוס

מערכת המודדת את יעילותה של מערכת סולרית לחימום מים, לפי נתוני צריכה מזג אוויר ועוד והמבצעת אופטימיזציה של המשאבים הדרושים לכך.

מדובר בפלטפורמת IoT המייצרת התייעלות בניצול משאב מים חמים, חיסכון אנרגיה וכסף והמסוגלת להפוך קולטים ישנים למבוססי  IOT . המערכת כיום נמצאת בשלב בטא, ואף בוצעה מכירה של המערכת בארץ.

The only IoT platform purpose-built for system integrators

אקסונייז הינה פלטפורמת ענן המאפשרת לחברות אינטגרטציה לבנות ולהגדיל את עסקיהן בעולם האינטרנט של הדברים (Internet of Things).

הפלטפורמה של אקסונייז מאפשרת לאינטגרטורים לממש פרויקטים בכל תעשייה ולכל דרישת לקוח בצורה פשוטה מאוד לשימוש ומהירה.

חברת וידאו תרפי בע"מ הוקמה בתחילת 2012 כעסק למתן שירותי פיזיותרפיה.


החברה פיתחה תוכנה בסיסית לטיפול באמצעי מדיה דיגיטלית, והטמיעה את השיטה אצל לקוחותיה. לאחר זמן מה שכלל הרצה, לימוד השוק והתחום הטכנולוגי, קיבלו היזמים את ההחלטה להסב את הפעילות לכיוון סטארטאפ, ולפתח את המוצר הדיגיטלי המוביל בעולם לתחום הפעילות rehabilitation &wellness.

פריסת תשתית תקשורת דרך תשתית עמודי התאורה בעיר, בעלות נמוכה ב 90% מפתרונות אחרים
כיום, חיבור מצלמות במרחב העירוני אמינה צורך המון הוצאות שכוללות חריצות כבישים, חפירות, פגיעה באורך החיים של התושבים באמצעות טכנולוגית אסיסט והשחלת כבל תקשורת יחיד בין עמודי התאורה דרך תשתית קנים קיימת, עמודי התאורה הופכים לרשת תקשורת חכמה עם תקשורת וחשמל זמין בכל שעות היממה ובכך לאפשר חיבור מוצרי IoT כגון מצלמות, מסכים אינטרנט אלחוטי ועוד, ללא הגבלה בהתקנה ובתחזוקה פשוטה אבטיפוס עובד וניתן לצפיה ב-hac, צריכים POCv

התראה ואכיפה של חניה לא חוקית בחניות נכים.
במסגרת שירותי העיר החכמה יש הזדמנות לשפר באופן משמעותי את נושא הנגישות של נכים, ע"י שמירת מקומות החניה שלהם פנויים.

המערכות מנטרות 24/7 את החניות הרלבנטיות (מומלץ להתקין בכ-20% מחניות הנכים), ומאפשרות שליחה של התראה מיידית אל הפקח הקרוב ביותר. ע"י כך הפקח יכול להגיע לנקודה ולבצע טיפול ממוקד, כולל פינוי החניה לטובת הזכאים לה. המערכת שומרת תיעוד חתום דיגיטלית לצורך אכיפה והוכחה עפ"י חוק. בנוסף ניתן לקבל סטטיסטיקות מפולחות לפי שעות ומיקום, על מנת לאפשר לעירייה להיערך מראש באופן מיטבי.